Oferujemy różne modele realizacji projektów. Istnieje możliwość zarówno zakupu całej instalacji, jak i dzierżawy na czas określony.

W tym pierwszym modelu całość instalacji staje się własnością klienta. Wiąże się to z większa inwestycją początkową w sprzęt i system, natomiast później pozostaje tylko koszt utrzymania systemu i usług z nim związanych.

Model dzierżawy może dotyczyć systemu oraz sprzętu. W przypadku udostępniania systemu klient uzyskuje pełen dostęp do oferowanego rozwiązania w ramach miesięcznego abonamentu. Ten model finansowania pozwala na uzyskanie pełnowartościowego rozwiązania już od pierwszych miesięcy, przy równych miesięcznych przewidywalnych kosztach.

Oprogramowanie jako usługa (znane również jako Software as a Service – w skrócie SaaS) jest popularnym wyborem dla operatorów sieci reklamowych, użytkowników korporacyjnych i właścicieli małych firm. SaaS wykorzystuje usługi hostowane w chmurze, aby zapewnić opłacalną i niezawodną infrastrukturę oprogramowania dla tych, którzy nie mają wystarczających zasobów (finansowych lub innych) do skonfigurowania i zarządzania wymaganym serwerem zaplecza.