Prowadzimy kompleksową usługę utrzymania i realizacji wszystkich procesów we wdrożonym systemie. Realizujemy pełną obsługę systemu, dbanie o jego funkcjonowanie, publikowanie przygotowanych materiałów według ustalonego wcześniej harmonogramu. Zapewniamy poprawność wyświetlania i umożliwiamy uzyskanie raportów wyświetleń.

Oprogramowanie jako usługa (znane również jako Software as a Service – w skrócie SaaS) jest popularnym wyborem dla operatorów sieci reklamowych, użytkowników korporacyjnych i właścicieli małych firm. SaaS wykorzystuje usługi hostowane w chmurze, aby zapewnić opłacalną i niezawodną infrastrukturę oprogramowania dla tych, którzy nie mają wystarczających zasobów (finansowych lub innych) do skonfigurowania i zarządzania wymaganym serwerem zaplecza.

Rozwiązania oparte na oprogramowaniu jako usługa oferują wiele korzyści w porównaniu z alternatywnymi rozwiązaniami oprogramowania. Przede wszystkim oprogramowanie typu SaaS do Digital Signage nie wymaga dużych inwestycji kapitałowych z góry. W przypadku SaaS dzierżawisz oprogramowanie lub sprzęt, a my obsługujemy wszystkie zadania techniczne i konserwacyjne za Ciebie. Jako dostawcy usług SaaS zajmujemy się całością obsługi kompletnego systemu, Ty natomiast możesz koncentrować się na swojej działalności.

Modele SaaS są oferowane w przystępnej cenie, w oparciu o miesięczną opłatę, w której mogą być zawarte wszystkie koszty danego rozwiązania. Płacisz za liczbę potrzebnych licencji i/lub wyświetlaczy, których potrzebujesz, zawierając umowę na czas określony. Ten model pozwala na błyskawiczną skalowalność całego rozwiązania niezależnie od posiadanych zasobów.

Kto może szczególnie skorzystać z oprogramowania do Digital Signage w modelu SaaS?
• Start-upy, które szybko rosną.
• Firmy, które nie są w stanie przewidzieć wielkości systemu, jaki może być potrzebny, a które nie mogą lub nie chcą się zaangażować w rozwiązanie oparte na wstępnym założeniu.
• Przedsiębiorstwa, które chcą z czasem zwiększać liczbę wyświetlaczy bez dedykowanego personelu pomocy technicznej.